KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 7596202
nr 759 6202
Gravyrer
2 st, 1800-tal, Religiösa motiv, bladets mått: 27x30 resp 45x33
Utrop:
1.000 kr
Såld:
750 kr
måndag 21 maj 2012
kl 18:41:53
700 kr
600 kr
700 kr
Gravyrer
nr 759 6202
Gravyrer
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 750 kr |
måndag 21 maj 2012 |